Witam Państwa Państwa na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego Łukasza Bieńkowskiego.

Kancelaria została założona w kwietniu 2013 roku przez radcę prawnego Łukasza Bieńkowskiego, który zdobywał doświadczenie podczas pracy w kancelariach radców prawnych w Katowicach, a także podczas przeszło trzyletniej współpracy w jednej z największych kancelarii prawnych na Śląsku - ADP Popiołek Adwokaci i Doradcy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych spółka komandytowa, z którą to kancelarią nadal prowadzi ścisłą współpracę.

Łukasz Bieńkowski ukończył w 2008 roku z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W latach 2009 - 2012 odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, w sierpniu 2012 roku zdając egzamin zawodowy.

W listopadzie 2012 roku został wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach pod numerem Kt – 3005.

Działalność Kancelarii polega na świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Świadczone usługi mogą przybierać charakter stałej współpracy lub jednorazowej pomocy prawnej.

Do zakresu działalności Kancelarii należy między innymi udzielanie ustnych oraz pisemnych porad i opinii prawnych, sporządzanie dokumentów o charakterze prawnym (w tym umów), udział w negocjacjach, jak również reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej i wszelkimi innymi instytucjami.

W zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta usługi prawne świadczone mogą być w każdym miejscu dogodnym dla klienta (m. in. w ramach dyżurów w siedzibie klienta), a także za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!